Wino to fantastyczny pomysł na prezent!

Dowiedz się dlaczego:

  1. Dobre wino to prezent elegancki. Świadczy nie tylko o dobrym smaku obdarowującego, ale i docenieniu gustu obdarowanego. Taki prezent pokazuje, że zależy nam na danej osobie, bo wybór dobrego wina nie jest ani łatwy, ani tani. Choć dobre wino nie musi kosztować astronomicznej kwoty, to bądźmy realistami. W segmencie najtańszych win trudno znaleźć coś, co ładnie się prezentuje, nie mówiąc już o smaku.

 

  1. Polska tradycja obfituje w okazje do obdarowywania prezentami ważnych dla nas osób jak Święta Bożego Narodzenia, Mikołajki, Wielkanoc. Wino jest prezentem uniwersalnym, a z pomocą naszego profesjonalnego sommeliera (Skontaktuj się z nami) łatwo wybierzesz prezent na każdą okazję. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia polecamy niezwykle praktyczny prezent – butelkę znakomitego szampana, która na pewno przyda się na Sylwestra.

 

  1. Częstą okazją do dawania prezentów są wszelkiego rodzaju rocznice, zwłaszcza urodziny. Mogą to być urodziny prezesa czy kolegi w firmie, jednak najczęściej chodzi nam o bliskich krewnych. Trudno o bardziej udany prezent dla rodzica lub partnera/partnerki niż wino z roku urodzenia. Nasi klienci często zamawiają też wino niedługo po narodzinach dziecka – z jego rocznika – by obdarować je nim w dniu osiągnięcia pełnoletności.
    Nie sztuka jednak znaleźć wino z odpowiednimi cyframi na etykiecie, ważne, by po wielu latach leżakowania wino to wciąż dawało przyjemność. Jednym z niewielu regionów winiarskich na świecie, który jest w stanie sprostać tym oczekiwaniom jest Bordeaux. Najlepsze wina z tego regionu mimo trzydziestu lat wciąż dopiero wspinają się na szczyt swej formy (np. Las cases 1986). Poznaj naszą ofertę rocznikowych Bordeaux!

Wino na prezent upominek Warszawa

 

Jeśli wino z pożądanego rocznika nie znajduje się na stronie? Zadaj pytanie przez formularz kontaktowy – możemy je sprowadzić specjalnie dla Ciebie.

 

  1. Prawie każdy lubi wino. Oczywiście każdy jest inny: dla niektórych ulubionym winem będzie szampan, dla innych ciężkie wino czerwone, a dla innych lekkie wino białe. Przełożenie osobistych gustów na rezultat w postaci trafionego prezentu nie jest takie proste wśród setek etykiet, szczepów, regionów. Wino trafnie dobrane do gustów obdarowanej osoby pokazuje jej, że dobrze ją znasz i jest dla Ciebie ważna. Możesz liczyć na naszą pomoc!