Chateau Les Trois Croix

Rodzaj: Czerwone, Wytrawne
Rocznik: 2015
Pochodzenie: Francja, Bordeaux
Szczepy: Merlot, Cabernet Franc
Potencjał dojrzewania: 2030
Punktacja: 90 (Wine Advocate)
Opis:

Wino pochodzi z jednej z najlepszych posiadłości w apelacji Fronsac. Jest ona mniej medialna niż niedalekie Pomerol czy Saint-Emilion, ale właśnie dzięki temu ceny tamtejszych win są relatywnie przystępne. Jak przystało na wino z tzw. Prawego Brzegu dominuje tu Merlot (85%). Szczep ten odpowiada za intensywne nuty śliwek i sutą materię wina. Cabernet Franc, mimo niewielkiego udziału, przydaje winu struktury (taniny) i nut czarnej porzeczki czy grafitu. W kieliszku można też znaleźć nuty goździków, liści laurowych i harmonijnie zintegrowanego dębu. Dzięki ciepłemu rocznikowi wino ma hedonistyczną naturę i wchodzi w najlepszy moment do picia.

Cena\Dostępność:
240 pln
DODAJ DO ZAMÓWIENIA

aby zakupić Wino wciśnij "dodaj do listy", w formularzu kontaktowym nazwa zostanie dodana automatycznie , w celu realizacji zamówienia wypełnij pozostałe pola oraz wyslij , skontaktujemy się po otrzymaniu zapytania z formularza.

Kontakt / zapytanie o ofertę

Gentleman's Wine Selection

Paweł Parma

Prezes Zarządu / CEO & Founder
    Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Gentlemans Wine Selection
    podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty.