Chateau Ducru-Beaucaillou

Rodzaj: Czerwone, Wytrawne
Rocznik: 1986
Pochodzenie: Francja, Bordeaux Saint-Julien
Klasyfikacja: 2me Grand Cru Classe en 1855 (Haut-Medoc)
Szczepy: Cabernet Sauvignon, Merlot, Petit Verdot
Potencjał dojrzewania: 2030
Punktacja: 94 (R. Parker),
Opis:

Piękne wino z doskonałego rocznika.

Sporo w nim nut ewolucji: tytoń, skóra, ziemistość. Ale czaruje też świeżym owocem: czarna porzeczka, czereśnia, jagody, brusznica. Jeśli chodzi o strukturę: tanina jest drobna, ułożona, niemniej wciąż energiczna. Dzięki żywej taninie i kwasowemu kręgosłupowi wino ma szansę przetrwać w piwniczce co najmniej kolejną dekadę.

Istotna jest też historia konkretnej partii wina, którą oferuję. W 2011-ym roku butelki ze skrzynki, którą dysponuję wróciły do Chateau. Każdą butelkę otwarto i sprawdzono pod kątem potencjalnych wad (utlenienie, redukcja, choroba korkowa itp.). Butelki, które pozytywnie przeszły weryfikację, zostały zamknięte nowymi korkami i ponownie wpuszczone na rynek. Dzięki temu mam gwarancję, że każda butelka jest w nienagannej kondycji.

 

Cena\Dostępność:
2200 pln (na zamówienie)
DODAJ DO ZAMÓWIENIA

aby zakupić Wino wciśnij "dodaj do listy", w formularzu kontaktowym nazwa zostanie dodana automatycznie , w celu realizacji zamówienia wypełnij pozostałe pola oraz wyslij , skontaktujemy się po otrzymaniu zapytania z formularza.

Kontakt / zapytanie o ofertę

Gentleman's Wine Selection

Paweł Parma

Prezes Zarządu / CEO & Founder
    Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Gentlemans Wine Selection
    podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty.